Mavi yolculuğa hazır mısınız?

Her gün güneşin doğuşuna başka koyda uyanmanın yanında, arkadaşlarınız veya eşinizle birlikte akşamları uzun sohbetler etme fırsatı yakalayacaksınız. Dilerseniz güvertede yıldızların altında uyuyabilecek ve belki de “Yıldızlar el uzatılınca tutulacak kadar yakındır” diyen Halikarnas Balıkçısı’nı anacaksınız.

Mavi Tur’da yolculuk sürenizi siz belirlersiniz. Dilerseniz günübirlik dilerseniz yatılı olarak EFENDİ 1’i kiralayabilirsiniz. Ne yemek ne içmek istediğinize de siz karar verirsiniz, deneyimli tekne personelimiz size istediğiniz yemeği istediğiniz saatte hazırlayacaktır. Kısacası kontrolün tamamen sizde olduğu, yaşamınıza klasik bir tatilden çok daha fazla anlam katacak olan bu tatil için sizleri de teknemize bekliyoruz.

Göcek Turu

1980’li yılların başlarına kadar eski Fethiye yolu üzerinde bir sahil köyü olarak geçilip gidilen Göcek, hızla büyümesine rağmen el değmemiş doğası ve deniziyle bugün Mavi Tur denilince akla gelen ilk yer. Tatilini Mavi Tur olarak yapmak isteyenleri, yeşil ve maviyle buluşturan Göcek, başınızı döndürecek güzellikteki Sarsala, Bedri Rahmi, Ayten, Göbün, Kleopatra gibi daha bir çok koyları bünyesinde barındırır.

Eğer siz de yaşamın keşmekeşliğinden uzak, gözlerden ırak, huzuru iliklerinizde hissedebileceğiniz bir tatil geçirmek isterseniz Mavi tur tam size göre. Bu huzur ortamında bulunan misafirlerimiz için, yenilen balık en lezzetli, girilen deniz en engin ve asude, okunan kitap en güzel kitap olacak bir anda.

Yat Turları için Hemen Rezervasyon Talebinde Bulunun